KAFFESERVICE, sølv, 4 dele, GAB, 20. århundrede. Samlet vægt 1009 gram.

41312. KAFFESERVICE, sølv, 4 dele, GAB, 20. århundrede. Samlet vægt 1009 gram.

Kande, flødekande, sukkerskål og bakke. Højde på kande 22 cm.

Mindre brugsspor, socialsikringsgravering i bunden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 832