SUFFOLK, MANUSKRIPTINDENTURE, CHARLES I DATERET 1628.

4130518. SUFFOLK, MANUSKRIPTINDENTURE, CHARLES I DATERET 1628.

Indenturen dateret 1628 og skrevet til fakultetet i Freston Church i Suffolk for et sæde af C? Corbett, og skrevet på latin, signeret C Corbett, 32cm x 22cm.

generelle mærker og slid, der svarer til alderen, men generelt i god stand.

Genstanden findes i Stowmarket, Storbritannien

Betalingsmetode for genstanden

BetalingskortBankoverførsel

Levering

: Angiv placering

Angiv din placering for at se transportmuligheder og -priser.

Adresse

19 Charles Industrial Estate,
Stowmarket, Suffolk
IP14 5AH
Storbritannien

Placering
Shelf 07
Antal besøg: 18

Andre interessante genstande