Kommode, med stenplade og intarisa, Louis XV-stil, 20. århundrede.

41281. Kommode, med stenplade og intarisa, Louis XV-stil, 20. århundrede.

Længde 76, bredde 39, højde 83 cm.

Nøgle mangler, slid, finerskade, revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 660