KURT GLAUBER (1886-1963). Pferdepfly.

4123245. KURT GLAUBER (1886-1963). Pferdepfly.

Kurt Glauber (1886-1963), hesteplov, olie på pap, signeret, ca. 35 x 39 cm, med ramme ca. 45 x 50 cm.

Minimale tegn på brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

Minimale tegn på brug.

Antal besøg: 170