Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Auktionshuset Kolonn
Kunst
Malerie
OKÄND KONSTNÄR. Gårdlandskab, olie på lærred, signeret CE Trulsson.
41224. OKÄND KONSTNÄR. Gårdlandskab, olie på lærred, signeret CE Trulsson.
52 x 72 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
52 x 72 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Auktionshuset Kolonn
Antal besøg:
2.540