SIGVARD BERNADOTTE. Termokande, Georg Jensen, forkromet metal, moderne.

4109652. SIGVARD BERNADOTTE. Termokande, Georg Jensen, forkromet metal, moderne.

Velkronet form, opadvendt manchet.
Højde ca. 23 cm.

Brugsslitage, mindre ridser.

Kunstner/designer

Sigvard Bernadotte (1907–2002)

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 23 cm.

Brugsslitage, mindre ridser.

Kunstner/designer

Antal besøg: 607