TÆPPE, facadelagen, Helge Hamnert, ca 200 x 140 cm.

410904. TÆPPE, facadelagen, Helge Hamnert, ca 200 x 140 cm.

Monogram signeret.

Slitage, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Monogram signeret.

Slitage, pletter.

Antal besøg: 1.062