SEPP HAPP (1912-?). Stilleben med blomster.

4099482. SEPP HAPP (1912-?). Stilleben med blomster.

Sepp Happ (1912-?), stilleben med blomster, olie på panel, signeret, ca. 40 x 30 cm, med
Ramme ca. 62 x 52 cm.

Mindre tegn på slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ramme ca. 62 x 52 cm.

Mindre tegn på slid.

Antal besøg: 418