JOHN CYRIL HARRISON (BRITISK, 1898-1985).

4099038. JOHN CYRIL HARRISON (BRITISK, 1898-1985).

Kingfisher hviler
signeret (nederst til højre), akvarel
33 cm x 23 cm (13 tommer x 9 tommer) billedstørrelse
59 cm x 45 cm (23,25 tommer x 17,75 tommer) indrammet størrelse.

Noget falmning og misfarvning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Kingfisher hviler

Antal besøg: 126