FIGURINER, 3 stk, skåret og malet træ, bl.a. Georg Jonsson.

409438. FIGURINER, 3 stk, skåret og malet træ, bl.a. Georg Jonsson.

Højde ca 11 - 17,5 cm.

Slitage, skader/del mangler, reparation.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 11 - 17,5 cm.

Antal besøg: 803