Sæt SAWS, almue, 19./20. århundrede (2).

409429. Sæt SAWS, almue, 19./20. århundrede (2).

Længste længde ca 160 cm.

Slitage, skader, rust, reparationer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længste længde ca 160 cm.

Antal besøg: 594