Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Auktionshuset Kolonn
Kunst
Malerie
ARTUR WAHLBY. "Hope", Länna, olie på Panel, signeret og nummereret III/VI.
409342. ARTUR WAHLBY. "Hope", Länna, olie på Panel, signeret og nummereret III/VI.
48 x 46 cm.
Vis hele teksten
Mindre pletter.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
48 x 46 cm.
Vis hele teksten
Mindre pletter.
Auktionshuset Kolonn
Antal besøg:
2.844