Sæt , herunder Timo Sarpaneva Iittala og Flygfors Coquille.

40843. Sæt , herunder Timo Sarpaneva Iittala og Flygfors Coquille.

Blandt andet skål Timo Sarpaneva Iittala, skål Flygfors Coquille, kraftig glasgrøn glasmasse, skål Nybro med mere. Maksimal højde ca. 20 cm.

Slitage, ridser. Vas Orrefors med indskud. Mindre Kantstødt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.431