STOLEBORD, 3 dele, art deco stil, 20. århundrede.

408323. STOLEBORD, 3 dele, art deco stil, 20. århundrede.

Plader med spejlglas, stålrørsramme. Største borddimensioner; længde 50, bredde 35, højde 53,5 cm.

Fremstår med mindre brugsspor og ridser, enkelte Kantstødt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.012