VÆGPANELER, 4 stk., lakarbejde, Japan.

4074841. VÆGPANELER, 4 stk., lakarbejde, Japan.

Skåret og forgyldt indretning med kraner og kalligrafi. Dimensioner 91,5x 30,5 cm.

Brugsslitage, mærker, bortfald, tørre revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 487