EDGAR FREYBERG (GEB. 1927). Klit om aftenen.

4073432. EDGAR FREYBERG (GEB. 1927). Klit om aftenen.

Edgar Freyberg (f. 1927), Klit om aftenen, olie på lærred, signeret, signeret og med titlen igen på bagsiden, ca. 60 x 50 cm, med ramme ca. 70 x 60 cm.

Lille trykpunkt øverst på billedet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 513