4062854. EN MANUSKRIPTINDENTUR FRA DET 17. ÅRHUNDREDE, JOHN WRIGHT, SUFFOLK.
John Wright fra Suffolk, Dateret 20. april???? , Med to røde voksforseglinger, 63 cm x 47 cm.
generelle mærker og slid, der svarer til alderen, visse forseglingstab som forventet.