UDSTILLING, Rokokostil, 20. århundrede.

405525. UDSTILLING, Rokokostil, 20. århundrede.

Længde 66 cm Bredde 32 cm Højde 136 cm.

Alder og Brugsslitage. Der er ridser.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 719