SÆTSBORD, 3 dele, rokokostil, 20. århundrede.

404396. SÆTSBORD, 3 dele, rokokostil, 20. århundrede.

Flisedekoration, største bordlængde 54, dybde 39, højde 56 cm.

Slitage, ridser, fliser med revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 429