RØGBORD, første halvdel af det 20. århundrede.

403447. RØGBORD, første halvdel af det 20. århundrede.

Løs bakke, dekoration af mønter.
Diameter 61 cm. Højde 56,5 cm.

Slitage, pletter, mindre revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.005