LARS NORRMAN. Både ved kajen, farvelitografi, sign.

403004. LARS NORRMAN. Både ved kajen, farvelitografi, sign.

103/310, rammemål 58 x 82 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Lars Norrman (1915–1979)

Få foretaget en gratis vurdering!

103/310, rammemål 58 x 82 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Lars Norrman (1915–1979)

Antal besøg: 696