GULV, 1800-tallet.

GULV, 1800-tallet.
40223. GULV, 1800-tallet.

Pendul til rådighed. Højde ca 205 cm.

Mangler lod og nøgle. Slitage, dekorativ del løs, malingstab, revner og skader.

Få foretaget en gratis vurdering!
40223. GULV, 1800-tallet.

Antal besøg: 1.699