STOL, støbt ryg og sæde, første halvdel af det 20. århundrede.

402103. STOL, støbt ryg og sæde, første halvdel af det 20. århundrede.

Ryg med håndtag.

Slitage, stød, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ryg med håndtag.

Slitage, stød, ridser.

Antal besøg: 1.578