Vedhæng med kæde, 18k guld, GFAB, århundredeskifte 2000.

402029. Vedhæng med kæde, 18k guld, GFAB, århundredeskifte 2000.

Vedhæng med dekoration "2000", højde ca 14 mm. Kæde, længde ca 50 cm.
Vægt omkring 5,2 gram.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Vægt omkring 5,2 gram.

Brugsslitage.

Antal besøg: 963