Kommode, med stenplade, gustaviansk stil, 20. århundrede.

401819. Kommode, med stenplade, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Længde 85, dybde 42, højde 73 cm.

Slitage, ridser og mærker, skive med senere maling.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 855