MARC CHAGALL (1887-1985). Salomon.

4016407. MARC CHAGALL (1887-1985). Salomon.

Marc Chagall (1887-1985), Salomon, farvelitografi, 1956, Mourlot 131, signeret og nummereret, eksemplar 39/75, ca. 35 x 26 cm, indrammet bag glas, med ramme ca. 54 x 45,5 cm.

Ikke indrammet, undersøgt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ikke indrammet, undersøgt.

Antal besøg: 398