HYLDE, mærket AB Möbelindustrikompaniet Tranås, 1900-tallet.

400833. HYLDE, mærket AB Möbelindustrikompaniet Tranås, 1900-tallet.

Længde 52 bredde 32 højde 67 cm.

Slitage, pletter, mindre finerskader. Kommer med ekstra hylde, holder mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.029