GULVLAMPE, 1940'erne / 50'erne.

400813. GULVLAMPE, 1940'erne / 50'erne.

To-armet. Samlet højde ca 141 cm.

Slitage, ridser og mærker samt skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 5.198