LÆNESTOLE, 2 stk, "Lille Åland" Carl Malmsten, Stolab.

399010. LÆNESTOLE, 2 stk, "Lille Åland" Carl Malmsten, Stolab.

Mærket 2004.

Slitage, ridser og mærker, pletter, en stol med tapet sæde, ret falmet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mærket 2004.

Antal besøg: 522