WINE JACKS, Hvidmetal og glas, Württembergische Metallwarenfabrik, 18/1900-tallet.

398555. WINE JACKS, Hvidmetal og glas, Württembergische Metallwarenfabrik, 18/1900-tallet.

Stemplet WMFB, højde ca 35 cm.

Slid, ret hårdt slid, stik mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 953