LOMMEUR, 18k guld, savonette, Totalvægt 95,5 gram.

39836. LOMMEUR, 18k guld, savonette, Totalvægt 95,5 gram.

Innerboett mærker Remontoir Balancier Compensateur Ancre Spiral Breguet 25 rubis. Udvendig diameter ca 5 cm.

Glas mangler, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Glas mangler, Brugsslitage.

Antal besøg: 2.502