GULVLAGER, 1 par, messing, Hans-Agne Jakobsson, Markaryd.

398200. GULVLAGER, 1 par, messing, Hans-Agne Jakobsson, Markaryd.

Mærket. Højde ca 114 cm.

Slitage, ridser, en lampe lidt løs fra foden, skruen kan spændes.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mærket. Højde ca 114 cm.

Antal besøg: 1.676