SKÅL og VAS, stentøj, Stig Lindberg, Gustavsberg.

39713. SKÅL og VAS, stentøj, Stig Lindberg, Gustavsberg.

Skål, grøn-blå, stemplet Drejegods Stig L Gustavsberg Studiehånd, diameter ca 11, højde ca 10 cm.
Vase, hvid, stemplet Drejegods Stig L Gustavsberg Atelierhånd, højde ca. 7,5 cm.

Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Brugsslitage.

Antal besøg: 1.701