THOMAS LENK (1933-2014). Uden titel (lag).

3968522. THOMAS LENK (1933-2014). Uden titel (lag).

Thomas Lenk (1933-2014), uden titel (lag), farvesilketryk på belagt pap, 1970, signeret, dateret og nummereret, eksemplar 19/30, arkstørrelse ca. 57 x 37 cm.

Lille slid med tab af papir i nedre margen (midten) og et svagt punkt øverst til venstre, ellers mindre tegn på slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 96