396816. KERAMIK, 7 dele, Vase "Domino", skål, "Silur", Stig Lindberg, samt tallerkener, "Tablet", Wilhelm Kåge, Gustavsberg.
Vase, Domino, højde 13 cm.
Fad, Silur, diameter 19,5 cm.
5 tallerkener, Bakke, diameter ca 21,5 cm.
Brugsslitage, vase med skrammer, tallerkener med ridser, pletter.