BORDPENDUL, Louis XVI stil, 18/1900 tallet.

396322. BORDPENDUL, Louis XVI stil, 18/1900 tallet.

Porcelæn og metal. Længde ca 33,5 cm.

Stor slitage og skader, dele mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 931