ARMBÅNDSUR, 4 stykker, blå Pilot ur.

3961037. ARMBÅNDSUR, 4 stykker, blå Pilot ur.

Timing Automatisk med glasbund. Diameter ca. 43 mm.
Borgeren.
Pilot ur mærket „FL 22882". Sandsynligvis Atlas Edition. Diameter ca. 45 mm.
Herrearmbåndsur med plastik armbånd.

Brugsslitage, slidte armbånd. Tajms arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Glas med kraftigt slid og ridser. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Borgeren.

Antal besøg: 601