En Philips All Transistor båndoptager fra 1960'erne.

3958496. En Philips All Transistor båndoptager fra 1960'erne.

Bærbar lavet af plast. 28 x 9, ,5, total højde 23 cm.

Dør mangler, mikrofon mangler. Ikke funktionelt testet. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 539