SKÅL, glas, Tapio Wirkkala til Rosenthal.

395756. SKÅL, glas, Tapio Wirkkala til Rosenthal.

Højde ca 11,5 cm.

Slitage, mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 11,5 cm.

Slitage, mindre ridser.

Antal besøg: 1.656