BRITTA EMANUELSON. „Ubåd“, blandede medier, signeret og dateret -77.

3956912. BRITTA EMANUELSON. „Ubåd“, blandede medier, signeret og dateret -77.

Rammemål 57 x 67 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Tema

Formstad's Female Artists

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammemål 57 x 67 cm.

Tema

Formstad's Female Artists

Antal besøg: 346