ÆSKE, sølv, Elias Petter Modin, Sundsvall, 1808.

395371. ÆSKE, sølv, Elias Petter Modin, Sundsvall, 1808.

Diameter ca 6,5 cm Højde ca 3 cm.
Vægt cirka 74 gram.

Slitage, buler, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Vægt cirka 74 gram.

Slitage, buler, ridser.

Antal besøg: 929