PABLO PICASSO. „Fredens due“.

PABLO PICASSO. „Fredens due“.
3952201. PABLO PICASSO. „Fredens due“.

Dateret og signeret på tryk, nummereret 182/1000, papirstempel Editions Combat, Pour La Paix, Copyright S.P.A.D.E.M, Paris.

27 x 37 (dagmål)

Rammemål: 44 x 53 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen. Delvise pletter, gulnede.

Kunstner/designer

Pablo Picasso (1881–1973)

Få foretaget en gratis vurdering!

27 x 37 (dagmål)

Rammemål: 44 x 53 cm.

Kunstner/designer

Pablo Picasso (1881–1973)

Antal besøg: 706