394983. Sæt GLAS, 7 dele, Åsa Brandt, Torshälla og "Harlequin" Berit Johansson, Gense.
Flaske, signeret Åsa, højde ca 24 cm.
2 hedvinglas, signeret Åsa, højde ca 11 cm.
4 snapseglas, "Harlekin", signeret, Gense B.Johansson, højde 18 cm.
Fremstår med lettere slitage, et snapseglas med repareret fod.