EN SAMLING AF PENKNIVE (ANTAL).

3949409. EN SAMLING AF PENKNIVE (ANTAL).

Forskellige producenter, størrelser og stilarter (antal).

Nogle overfladeridser, mærker og tegn på brug, nogle knive beskadiget og mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 260