SORGSMYKKER, 6 stk., delvist sølv og sten, 1800/2000 årh.
394916. SORGSMYKKER, 6 stk., delvist sølv og sten, 1800/2000 årh.
2 brocher, sølv, stemplet CWT Hedblom Stockholm 1899/1924.
1 broche, sølv, svensk import, diameter ca 5,5 cm.
Broche og armbånd af messing, armbåndslængde ca 16 cm.
Halskæde, længde ca 102 cm.
Have på. Beskadiget lås og dekorativ del mangler på armbåndet.
Halskæde, længde ca 102 cm.