Sæt , 6 dele, inklusive armbånd, delvist sølv, 20. århundrede.

39487. Sæt , 6 dele, inklusive armbånd, delvist sølv, 20. århundrede.

Pynt, 3 dele, halskæde og øreringe.
Broche i form af en blomst.
Armbånd i emalje og ben med dekoration af rensdyr. Længde ca 18,5 cm.
Armbånd, sølv, filigran. Længde ca 18,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Broche i form af en blomst.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.204