OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. 3 stk, kvindemotiv, mixed media, Italien, omkring 1900.

394846. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. 3 stk, kvindemotiv, mixed media, Italien, omkring 1900.

Bjørneskrift: Italien 1895, hver ca. 24,5 x 17,5 cm.

Slitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser og mærker.

Antal besøg: 915