KONTORSTOL, Mio.

KONTORSTOL, Mio.
3948408. KONTORSTOL, Mio.

1 stole
Samlet højde ca. 114 cm
Total bredde 65 0 cm
Samlet dybde ca. 57 cm
Sædehøjde ca. 48 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!
3948408. KONTORSTOL, Mio.

1 stole
Samlet højde ca. 114 cm
Total bredde 65 0 cm
Samlet dybde ca. 57 cm
Sædehøjde ca. 48 cm.

Antal besøg: 209