DESK, Karl Johan-stil, 1900-tallet.

393519. DESK, Karl Johan-stil, 1900-tallet.

Længde 143 bredde 82 højde 77 cm.

Slitage, ridser og mærker, ret falmede, diverse beslag.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.434