PLADESPILLER, DOBBELT 606.

PLADESPILLER, DOBBELT 606.
3932188. PLADESPILLER, DOBBELT 606.

Ca. 42,5 x 39 cm.
Højde ca. 15cm.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Det er snavset. Ikke funktionelt testet. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 42,5 x 39 cm.
Højde ca. 15cm.

Antal besøg: 362